Gece Sesleri 23. Bölüm

20 04 2009

Ceyda ve Özkan birbirlerini vurarak ölürler. Polis bu iki ölümün ardındaki sırrı açığa çıkarmaya çalışır. Elvan ise babasının ardından annesini kaybetmenin acısını yaşıyordur. Ancak polislere Özkan’ı tanımadığını söyler. İyice içine kapanan Elvan, ailenin sorularına karşılık doğacak bebeğinin babasının Seyhan olduğu yalanını söylemeye devam eder.

Sultan Hanım, rahmetli kocası Kerami Bey’in katilinin torunu Yağız olduğunu öğrenir.Bu gerçeği ilk başta kolayca kabul edemez ama kocasının kanını da yerde bırakacak değildir.Yağız’dan çok bildiği halde gerçeği söylemeyen Ziynet’i affetmez ve ikisi için bir plan hazırlar.Tecavüze uğrayan Ziynet kolay kolay toparlanamaz, Yağız ise annesinin başına gelen bu acı olaydan dolayı büyük üzüntü içindedir. Ancak Yağız’ın başına gelen bu bela henüz ilktir.

Seyhan ise Aslı’nın Yağız’ı sevmediğinden iyice emindir ama mutlu evlilik oyunu oynayan Aslı’ya ulaşmak oldukça zordur.Rengigül ise kızının bu halinden çok endişe duyar.Öte yandan Aslı’yı, yaşadığı zoraki evlilik hayatından bir sürpriz bekler.Aslı, Yağız’dan hamiledir. Ama bunu açıklamaya henüz niyeti yoktur.

kaynak : gece sesleri 23. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: