Avrupa Yakası 184. Bölüm

22 04 2009

Burhan, soğuk bir havada Tevfik’in avukat cüppesini giyip sokağa çıkınca mahalleli tarafından hakim muamelesi görür. Ancak bu iltifat ve saygının bir bedeli olacaktır. Öte yandan, kuru temizlemeye verdiği pahalı kazağı küçülerek geri gelince, Burhan kuru temizlemecinin sapığı haline gelir. Aynı kuru temizlemeciye Aslı gece elbisesini verip, kapanış saatine yetişemeyince yasadışı yollara sapar.

Sütçüoğlu Apartmanı’nda su boruları patlamıştır ve banyolarda tamirat vardır. Aslı ve Volkan’ın aynı banyoyu kullanması, Dursun’un bitmeyen tamiratı ve Makbule’nin temizlik hastalığı birleşince ortalık karışır. Dilber Hala, Tevfik ve Hamiyet’le komşuluk ilişkilerini geliştirmeye çalışır. Ancak karşılıklı ikram, hediye vs. konularında çıkan fikir ayrılıklarından araları bozulur. Fatoş cep telefonunda özel numara kullanmaya başlayınca, özel numaraları açanlarla açmayanlar ikiye ayrılır. Artık herkes numarasını birbirinden gizlemeye başlamıştır.

Volkan, Şahika’yla aşkı için Osman’la arasını iyi tutmaya karar verir ve Osman’ın bahar partisine hediye olarak çok pahalı bir şarap alır. Bülent’in gözü şaraptadır ama Volkan zaten monşerin hayatta fazlasıyla şanslı olduğunu düşünüp gıcık olmaktadır.

kaynak : avrupa yakası 184. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: