Bir Bulut Olsam 10. Bölüm

4 05 2009

bir bulut olsam 10. bölüm, bir bulut olsam 10. bölüm izle, bir bulut olsam 10. bölüm seyret, bir bulut olsam 10. bölüm full izle, bir bulut olsam 10. bölüm resimleri, bir bulut olsam 10. bölüm müzikleri

Mustafa ve Serdar arasındaki kavgaya Harun da dahil oluyor ve Narin, üç erkeğin arasında kalıyor. Aniden bayılan Narin, kendine geldiğinde mahkemeye gitmek ister. Serdar her ne kadar buna engel olmaya çalışsa da, Narin’i ikna edemez ve Narin’in ifadesi sonucu Mustafa serbest bırakılır. Bu duruma çok sinirlenen Serdar, Narin’e sert çıkar ancak, Narin’in ailesini korumaya çalıştığını anlayamaz.
Mustafa, babasıyla Bahar arasındaki ilişkiyi Remzi sayesinde öğrenir ve Serdar’ı Güzelyurt’tan göndermesi için babasını dolaylı yoldan tehdit eder.
Asiye, Narin’in canını yakmakta kararlıdır. Ancak bu sefer Narin’de dişlerini göstermiştir. Asiye, Harun’un Narin’e olan ilgisini fark eder ve başka oyunlar oynamaya başlar.
Harun, Zeynep öğretmenle birlikte piknik organizasyonu yapar. Aslında bu pikniği Harun, Narin’le daha yakın olmak için düzenlemiştir. Onları uzaktan dürbünle izleyen Serdar, kendine bile söylemediği duygular ve kıskançlık içindedir. Piknik alanının mayınlı olduğunu ve alanın boşaltılmasını ileri sürerek onları uzaklaştırmak ister, fakat Narin buna gerek olmadığını söyler. Ve tam bu sırada bir mayın patlar.
Harun’un Narin’e diploma hediyesi vermesi, Mustafa ve Serdar arasındaki süregelen kavgaya Harun’u da dahil eder.

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: