Kavak Yelleri 83. Bölüm

23 05 2009

Efe aslıya ben senin artık birşeyin değilim der ve aslı üzgün bir şekilde bakışlarını efeden kaçırır ve gözlerini yere çevirir

Atakan ise deniz kenarında su\’nun hiç beklemediği bir anda sıkıca yüzünü tutar dudaklarından öper. Bu duruma çok sinirlenen su atakana ne yaptığını zannettiğini sorar.

Mine ise, burak ve deniz arasında kalır. Bu durum karsısında ne yapacagını bilmeyen su kafa dinlemek için gece sahil boyu yürür. Efe ise eski efelğinden birşey kalmamıs resmen soytarı olmustur. Artık gündüzleri de alkol almaya başlar.

Deniz, mineye duygularından bahseder ama mine burağı düşünür. Bu arada burak ise mineyi tekrar kazanmak için çabalar sarfeder ve mine denize burak ile bir süredir görüştüklerinden bahseder. Deniz o anda yıkılır.

Aslı denize, efenin belinde bir silah oldugunu söyler. Bunu duyunca şok olan deniz hemen efenin yaşadıgı eve gider. Efeye silahı nerden aldıgını ve kimlerle görüştügünü soran deniz efenin akıl almaz tavırları ve tepkisi ile karşılaşır. Efe denize hesap vermemekte ısrarlıdır. Ama denizde bir efeye silahal geziyor isen bana hesap vereceksin der.Efe çalıştıgı adamın yanından gitmek ister fakat bu iş o kadar basit değildir.

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: