Beyaz Show 29 Mayıs

29 05 2009

Beyaz Show’un; “Solo performanslar, fasıl bölümü, beraber ve solo şarkılar ile vals potpori” olmak üzere 4 bölümden oluşacak muhteşem “Özel Türk Sanat Müziği” ziyafetini sakın kaçırmayın!
Gönüllere ferahlık veren sesiyle, beyefendi kişiliğiyle, müthiş yorumu ile gönülleri fetheden Ahmet Özhan, en unutulmaz, en sevilen Türk Sanat Müziği şarkılarını seslendirmek için “Beyaz Show”a konuk oluyor.
Türk Sanat Müziği’nin şimdiden unutulmaz isimleri arasındaki yerini alan Umut Akyürek de, çok güzel sesiyle ve çok güzel eserlerle Beyaz’ın konuğu oluyor.
Ve, Türk Sanat Müziği’nin en başarılı kadın yorumcularından, enfes bir yorumla, insanı alıp götüren sesin sahibi Elif Güreşçi Çifçioğlu ile Türk Müziği’nde en zor makamların, en zor şarkıların müthiş yorumcusu Bekir Ünlüataer de Türk Sanat Müziği’nin en seçkin eserlerini seslendirmek için Beyaz Show’a geliyorlar.
Türk Sanat Müziği’yle harika bir gece yaşamak için bu Beyaz Show kaçmaz. Çünkü, Beyaz Show bu gece gönül telinizi titretmek için, sevinçli bir telaşla geliyor.
Üniversiteli yetenekli gençlerin buluşma noktası “Canısı” bölümü ve Beyaz’ın canlı yayın sürprizleriyle renklenen bu muhteşem şovu sakın kaçırmayın!
Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: