Pazartesi Dizi Programı

18 09 2009

Dizilerin yayın saatlerini, hangi kanallarda olduklarını ve hangi saatlerde izleyicileri ile buluştuklarına bir göz atalım.

Star Tv Dizileri

Sonbahar : Sonbahar adlı dizi pazartesi günleri saat:20.00 da star tv ekranlarında buluşuyor. Bu dizi en başta fazla tutmamıştı ama her zaman ki gibi erkan petekkaya (galip), toparlamasını bildi ve diziyi ayakta tutmayı başardı.

Kül ve Ateş : Kül ve Ateş adlı dizi yine pazartesi günleri saat:22.00 da star tv ekranlarında izleyicilerini ağırlıyor. Küllerin arasında kalan küçük kor tanelerinin yeniden bir ateşe dönüşmesinin, aşk için beklemeyi göze alan tutkulu insanların hikâyesidir. sloganı ile yola çıkmıştır.

Kanal D Dizileri

Arka Sokaklar : Arka sokaklar adlı dizi pazartesi günleri kanal d ekranlarında saat:20.15 te izleyicilerine merhaba diyor. Bence güzel bir dizi ve en çok sevdigim karakter mesut’tur. Neden mi benim tek bir hayalim vardı ve özel harekat polisi olmaktı. Ama eşşeklik edip kız peşinde koşarsan, özel harekat değil polis köpeği bile olmazsın 😛 Yayında hayatında başarılar dilemekten başka birşey söylenmez

Atv Dizileri

Elveda Rumeli : Elveda rumeli adlı diziyi kısaca özetlemek gerekir ise ” Balkan topraklarındaki karışıklıkların arttığı, İttihatçilerin, Meşrutiyet hazırlığı içine girdiği dönemde, Mustafa (Tolgahan Sayışman) hürriyet mücadelesinin içinde, bir kahraman olarak Rumelide nam salmıştır. Ancak Ramiz ve ailesinden de kopmaz ” şeklindedir. Daha detayı atv’nin kendi sitesinde tamamı ile bulabilirsiniz.

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: