Aile reisi 13. bölüm izle

3 10 2009

Baharın evinde kalan çocuklar babalarını özlemişlerdir. Bunu fark eden Bahar, Nazımı eve çağırır. Ancak Baharın evinde uyuyakalan Nazımı sabah uyandığında zor anlar bekler. İhsan, Nazımın okulundaki derslere girecektir. Ancak bu işi Bahara devreder. Bahar ile Nazımın okuldaki sürpriz karşılaşmaları ise ikisinin kapışmasına neden olacaktır.

Nazım ev aramaya koyulmuş, emlakçılarla görüşmeye başlamıştır. Bahar bu gelişmeyle işlerin ciddiye bindiğini anlasa da Nazımla barışmaya pek sıcak bakmaz. Aybars, Betül’ün kendisini İhsanla aldattığından şüphelenir, ikisini takibe alır.

Öte yandan Mesut, annesi ile sevgilisi Selen arasında kalmıştır. Bakalım Mesut, annesi ile sevgilisi arasında orta yolu bulup durumu kurtarabilecek midir? Bahar’ın kurduğu eğlenceli plan sayesinde Eren disipline gitmekten kurtulur. Üstelik Eren, Sinanı maskara ederek intikamını fazlasıyla alacaktır. Umut kantinden aldığı yiyecekleri sınıftaki arkadaşlarına parayla satar.

Bunu öğrenen Nazım, Umut’a bir ders vermek için Eren ve Eylülle konuşur. Fakat çocukların oynadığı oyun tehlikeli sonuçlara yol açacaktır. Aile Reisi yine keyifli bir bölümle ekranları ziyaret etmeye hazırlanıyor

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: