Kavak yelleri 88. bölüm izle

3 10 2009

Güvenin dolandırdığı Deniz ve Su, paralarını geri alabilmenin yollarını arıyor. Aslı, Deniz, Mine ve Su, Güveni yakalar ve kaptırdıkları paranın hesabını sorarlar. Güven nuh der, peygamber demez. Ancak Denizin kurduğu plan sayesinde paranın nereye gittiği anlaşılır.

Leman otelin kasasındaki paranın eksik olduğunu anlar ve Deniz’e kayıp parayı sorar. Deniz tam dolandırıldığını açıklayacakken, beklenmedik bir isim sayesinde parasını geri alana kadar durumu annesinden saklayabilecektir.

Çocuklar kaçmaması için Güvenin başında nöbet tutarlar. Güven bu nöbetler sırasında onların hayatlarına dair kimi sırlara şahit olur. Bununla birlikte Aslı da Güvenin geçmişiyle ilgili bazı bilgiler edinir.

Hafize, Kamile çaktırmadan Oğuz belasını bir süreliğine savuşturur. Buna rağmen Oğuz, Aslının başına daha büyük belalar açmaya hazırlanır. Aslı, Denizden yardım ister. Ancak Oğuz kolay yola gelecek gibi görünmemektedir. Bunun üzerine Deniz, Oğuzdan kurtulmak için harekete geçer.

Minenin şahit olduğu beklenmedik bir manzara ise Denizle ilişkisini etkileyecek bir gelişmeye sebep olur. Deniz ve arkadaşları, Güvenle birlikte paralarını geri almak için Nazifin peşine düşerler. Deniz ve arkadaşları Naziften parayı geri alabilecekler mi? Yoksa giden paranın ardından bir bardak soğuk su mu içecekler?

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: