Samanyolu 3. bölüm izle

14 12 2009

Namık’ın evindeki davet tüm neşesiyle sürerken, Eda’nın Nejat’a olan ilgisini fark eden Zülal keyifizdir. Kız kardeşi Nükhet’in de erkek arkadaşıyla birlikte davete katılması Nejat’ı da huzursuz eder. Zülal’ in ısrarıyla geceyi erken bitirirler. Eve döndüklerinde acı olayla sarsılırlar.

Feride Hanım eve giren hırsızlar tarafından yaralanmıştır. Hastanede korkulu bir bekleyiş başlar. Acı, Zülal ve Namık’ı yakınlaştırdıkça aslında aralarındaki mesafenin daha da büyüdüğünü anlarlar. Namık erkek arkadaşıyla tartışan Nükhet’i evine bırakır. Onların birlikte geldiğini gören Belkıs, Nükhet’i Namık’la yakınlaşması konusunda yüreklendirir. Ameliyattan sonra kendini iyi hissetmeyen Feride Hanım, Zülal’e gerçeği söylemek ister. Feride Hanım’ın karşılaştığı engel Nejat’a önemli bir ipucu verir.

İzleri süren Nejat yepyeni bir gerçekle karşı karşıya gelir. Nejat’ın İstanbul’da kalmaya karar verdiğini öğrenen Belkıs içinse harekete geçme zamanı gelmiştir. Belkıs’ın Nejat’ı saf dışı etmek için attığı bu adım, büyük olayların başlangıcı olur.

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s
%d bloggers like this: