Küçük kadınlar 69. bölüm

18 12 2009

Hapishanede kendini daha fazla cezalandırmak isteyen Utku, her tehlikeye bulaşıyor ve çıkan bir olayda yaralanıyor. Kardeşlerin yeniden biraraya gelmesi gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Bilge, Armi’ye gitmez ve depoda kalır. Ancak soğuk depoda çok üşüyünce gururunu bir kenara bırakır ve Armi’nin yanına döner.

Evde Armi ile yine tartışan Bilge çok sert bir söz söyleyerek evi terk eder. Fakat hiç umulmadık birine sığınmak zorunda kalır. Armi, Bilge’nin yanında kaldığı kişiyi öğrenince çok fena olur. Dükkanı yasal olarak işletmek için gerekli izinleri alan Eylül’ün keyfini, bakkallara ürün veren bir rakibi kaçırır. Adam Armi ve Eylül’ü işten vazgeçmeleri için tehdit eder.

Yeliz ve Hulki beraber güzel vakit geçirmektedirler. Ancak onların bu mutluluğunu uzaktan izleyen ve imrenen biri vardır. Yeliz tarafından her dediği yapılarak şımartılan Cansu kaprisleri yüzünden okulda büyük bir tehlike geçirir.

Hapishanede kendini daha fazla cezalandırmak isteyen Utku, her tehlikeye bulaşır ve çıkan bir olayda yaralanır. Maddi sıkıntı çeken Hulusi, karısından kalan kolyeyi de elden çıkarmak zorunda kalınca fenalaşır. Hastanede ölüm kalım veren Hulusi için kan lazımdır. Bir tek Eylül’ün kanı ona uymaktadır.

kaynak : küçük kadınlar 69. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: