Makber 1. bölüm

21 12 2009

Doğup büyüdüğü çocuk yurdunun yıkılmasını engellemek için gözünü karartan Güneş, yıkımı gerçekleştirecek şirketin veliahdı Hazar Aladağ’ın peşine düşer. Bu esnada tesadüfen karşısına çıkıp kendisine yardım eden genç bir adama yaşadıklarını anlatır. Bu genç adam Hazar Aladağ’dan başkası değildir. Güneş sayesinde ailesi ve holding içinde kendisinden habersiz yürüyen işlerden de haberdar olan Hazar, yurda yardım etmeye karar verir. Ancak bu esnada kendisine yardım eden genç adamın düşmanı olduğunu öğrenen Güneş’e derdini anlatması pek kolay olmayacaktır.

Yurdu kurtarmak için düzenlenen yardım konserinde yaşananlar, ikisinin de hayatını değiştirecek günlerin başlangıcı olur. İki gencin nefretle başlayan ilişkisi zamanla aşka dönüşür.

Bu aşk Aladağ ailesinde hiç de hoş karşılanmayacaktır. Hazar’ın, Güneş’le yakınlaşmasına şiddetle karşı çıkan babası Yahya’nın amacı, oğlunu, vefat eden ortağının kızı Leyla’yla evlendirmektir. Hazar sahip olduğu her şeyden vazgeçme pahasına Güneş’le birlikte olmayı seçecektir. Ancak bu kez karşılarına çıkan engel ne babası Yahya, ne de peşini bırakmamaya niyetli olan Leyla’dır.

Onları bir araya getiren kader, son bir kart daha koyar masaya: Hazar, Güneş’e evlenme teklif edeceği gece, onun amansız bir hastalığın pençesinde olduğunu öğrenir… Üstelik Güneş’in henüz bu acı gerçekten haberi yoktur.

kaynak : makber 1. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: