Küçük kadınlar 69. bölüm

22 12 2009

Yeliz tarafından her dediği yapılarak şımartılan Cansu kaprisleri yüzünden okulda büyük bir tehlike geçirir. Kardeşlerin yeniden biraraya gelmesi gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Evde Armi ile yine tartışan Bilge çok sert bir söz söyleyerek evi terk eder. Dükkanı yasal olarak işletmek için gerekli izinleri alan Eylül’ün keyfini, bakkallara ürün veren bir rakibi kaçırır.

Maddi sıkıntı çeken Hulusi, karısından kalan kolyeyi de elden çıkarmak zorunda kalınca fenalaşır. Yeliz ve Hulki beraber güzel vakit geçirmektedirler. Bilge, Armi’ye gitmez ve depoda kalır.

Fakat hiç umulmadık birine sığınmak zorunda kalır. Ancak onların bu mutluluğunu uzaktan izleyen ve imrenen biri vardır. Adam Armi ve Eylül’ü işten vazgeçmeleri için tehdit eder.Hapishanede kendini daha fazla cezalandırmak isteyen Utku, her tehlikeye bulaşıyor ve çıkan bir olayda yaralanıyor. Armi, Bilge’nin yanında kaldığı kişiyi öğrenince çok fena olur.

Hapishanede kendini daha fazla cezalandırmak isteyen Utku, her tehlikeye bulaşır ve çıkan bir olayda yaralanır. Ancak soğuk depoda çok üşüyünce gururunu bir kenara bırakır ve Armi’nin yanına döner. Hastanede ölüm kalım veren Hulusi için kan lazımdır.

kaynak : küçük kadınlar 69. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: