Samanyolu 4. bölüm

22 12 2009

Belkıs’ın bu atağı karşısında Nejat şoke olur. Aynı günlerde Eda’nın da Londra’da olacağını öğrenen Zülal kıskandığını belli etmemek için büyük çaba sarf eder. Nejat’ın Belkıs’a tepkisi büyük olur ve onu kovar. Namık’ın, Zülal’i etkilemek ve ona yardım etmek için gerçekleştirdiği hamle, hiç tahmin etmediği şekilde sonuçlanır.

Yıllardır, konağın Nejat’a ait olduğunu zanneden Feride Hanım şaşkındır. Namık Andaç, Nejat’ın yokluğunda, Zülal’e küçük adımlarla yaklaşmaya başlar. Nejat, Londra’dan döner dönmez ailesi ve kendi adına aldığı önemli kararları uygulamaya geçer.

Yaşadıkları zorlukların gölgesinde yakınlaşan Nejat ve Zülal, aşktan kaçmanın mümkün olmadığını her geçen gün daha iyi anlamaktadırlar.Belkıs, Feride Hanım’a oturduğu konağın kendisine ait olduğunu söyleyip, hemen boşaltılmasını ister. Nejat kesin dönüş yapmak için Londra’daki işlerini tamamlamak zorundadır. Namık’ın Zülal’le ilgilenmesi Nejat’ı da çok huzursuz etmektedir. Belkıs, Nejat’ın öfkesinin ileride kendisine sorun yaratacağının bilincinde, konaktan ayrılır.

kaynak : samanyolu 4. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: