Unutulmaz 25. bölüm

22 12 2009

Batu’ya karşı duyduğu hisler kafasını da kalbini de karıştırır. Ancak Harun’dan hiç beklemediği bir tepki alır. Ta ki o olağanüstü mucizeyi görünceye kadar. Bunun için de eski bir tanıdığın kapısını çalar. Aynı anlarda Eda ve Harun şehir dışında her şeyden herkesten uzak, karlar altında inanılmaz bir gece geçirirken, Eda tüm korkularıyla bir kez daha yüzleşir. “Bir babayı sevmeyi öğrenebilir mi insan” diye sorarken aslında tüm hayatını da sorgular. O andan itibaren Eda ve Harun için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Tefeciden alınan borcun üzerine her gün yenisi eklenirken, bankadan gelen kötü haber umutları bir kez daha yıkar.

Artık tek amacı vardır… Kendi mutsuzluğuna kızkardeşini ve sevdiği adamı da ortak etmek. Üstelik her şeye geç kalmışken… Feyyaz da geçmişin peşine düşmüş patlamayla hayatlarını alt üst eden bu düşmanın kim olduğunu araştırmaya başlamıştır. Tolga ise yıllar sonra hayatına giren babası karşısında karmakarışıktır. Eda nihayet tüm cesaretini toplamış ve Harun’a bebekle ilgili gerçeği açıklamaya karar vermiştir.

Nisa ise kendi hazırladığı planın kurbanı olur. Cemil ve ailesi de başka zorluklarla karşı karşıyadır. Diğer tarafta Melda başka bir oyunla Eda ve Harun’un mutluluğunu yıkmaya karar vermiştir. Melda ise ne yaparsa yapsın önüne geçemediği olaylarla dengesini giderek kaybetmektedir.

Feyyaz Bey’le konuşur ve Harun’u öfkeden delirtecek bir haberi Feyyaz’a söyler.

kaynak : unutulmaz 25. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: