geniş aile 25. bölüm

25 12 2009

geniş aile 25. bölüm, geniş aile 29 aralık, geniş aile dizi izle, geniş aile izle, geniş aile seyret, geniş aile son bölüm, geniş aile yeni bölüm

Şuküfe’yi kıskandırmak için başka kızlarla flört etme kararı veren Cevahir, eskisinden çok daha fena bir duruma düşüyor. Şuküfe ile evliliğe çok yaklaşmışken son vukuatıyla yine direkten dönen Cevahir, kahve önünde herkesin ortasında Şuküfe’den tokat yiyince taktik değiştirmeye karar verir. Çapkınlık orucunu bozar ve mahallede flört turuna çıkar. Zekai de Cevahir’den aldığı akılla Pırıl’ın yakın arkadaşı ile flört’e başlar.

Çok geçmeden Pırıl’dan da balyoz etkisi yaratan bir karşılık gelir. Nazan ve Mürsel sonunda herkese evden çıkacaklarını açıklarlar. Kuddusi ve Muazzez çok bozulurlar ama ses de çıkaramazlar. Koyu Bilal de Cevahir’in mantıcı açma atağına babasının beyaz eşya dükkanın başına geçerek cevap verir.

Kiralık ev bulan Nazan ve Mürsel ön anlaşma yapmak üzereyken ev sahibinin karısı ve Cevahir ile ilgili büyük bir skandal patlak verir. Cevahir, Şuküfe’yi kıskandırayım derken eskisinden çok daha fena bir duruma düşüyor. Ayrıca sosyete mantıcısı olayını da abarttığı için dükkanı da kapatmak üzeredir. İşlerin kötü gittiğini anlayan Kuddusi hiç beklenmedik bir atak yapar ve Cevahir ve Ulvi’nin başına sürpriz bir patron getirir.

kaynak : geniş aile 25. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: