küçük kadınlar 70. bölüm

25 12 2009

küçük kadınlar 29 aralık, küçük kadınlar 70. bölüm, küçük kadınlar dizi izle, küçük kadınlar izle, küçük kadınlar son bölüm, küçük kadınlar yeni bölüm

Hulusi Eylül ile, Armi de çarptığı çocuk ile yüzleşmek zorunda kalıyor. Eylül, kan vererek hayatını kurtardığı Hulusi’nin kendi öz babası olduğunu Ali’den öğrenir. Hulki ile evliliği çalkantılı giden Yeliz’e sürpriz bir telefon gelir. Bu gelişme üzerine Hulki, Yeliz’i ve geçmişini araştırmaya karar verir.

İlk işi de Bilge’nin kitabını okumak olur. Yeliz’in kabus dolu geçmişinden bir türlü kurtulamaz. Hulki onu soruları ile köşeye sıkıştırır. Çok şımartılan Cansu, okuldaki öğretmenini dinlemez ve yine çok tehlikeli bir davranışta bulunur. Bilge, Cansu’yu Yeliz’den alması için Armi’ye konuşmaya gider.

Eylül ise evdeki eşyalarını toplamaya gelir. Armi, Eylül’ün ne yaptığını anlayamaz, ta ki ona gerçekleri açıklayana kadar. Hastaneden taburcu olan Hulusi artık hataları ile yüzleşmeye karar vermiştir ve Eylül’ü konuşmak üzere çağırır. Armi ise çarptığı çocuğu görmeye yine hastaneye gider ve bir sürpriz ile karşılaşır.

kaynak : küçük kadınlar 70. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: