samanyolu 5. bölüm

29 12 2009

samanyolu 5. bölüm, samanyolu 5. bölüm izle, samanyolu 5. bölüm seyret, samanyolu 29 aralık, samanyolu 5. bölüm tek parça, samanyolu 5. bölüm full izle

Nejat’ın işlerin başına geçme kararı, Belkıs’ı öfkeden deliye döndürür. Nejat’ın bu hamlesiyle sarsılan Belkıs, onu şirketten ve mirastan uzaklaştırmak için yeni planlar, tuzaklar düşünmeye başlar. Bu arada Belkıs’ın üstünü örtmeye çalıştığı gerçeklerin yavaş yavaş ortaya çıkması da, onu çok zor durumlara düşürür.

Nejat, ailesi ve geleceği için çok zor bir mücadeleye başlamıştır. Çok uzağında olduğu iş dünyasına alışmak için tüm gücünü harcarken, şirketteki işlere de dört elle sarılır. Nejat’ın işlerin başına geçmesi Feride Hanımlar tarafından sevinçle karşılanır. Aynı gün, İsviçre’den gelen bir haberle, sevinçleri katlanır. Melek, burslu olarak İsviçre’deki bir üniversiteye kabul edilmiştir.

Nejat ile Zülal arasında Namık yüzünden başlayan gerginlik sürmektedir.Nejat için Zülal’e olan aşkını saklamak her geçen gün daha da zor bir hale gelirken, ortak olduğu sırrın ağırlığını da gittikçe daha derinden hissetmektedir. Melek eğitimi için önüne çıkan büyük fırsatı değerlendirme konusunda kararsızdır.

Onun da bu fırsatı geri çevirmek için çok önemli bir sebebi olduğunu öğrenen Zülal, hayatlarında yepyeni bir dönemin başladığının hayretle fakına varır

kaynak : samanyolu 5. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: