balık burcu 31 aralık 2009

30 12 2009

Önümüzdeki günlerde uzun zamandır olmadığı kadar kendinizle barışık olacaksınız ve bu, yaşamınızı her alanda olumlu biçimde etkileyecek. Neşeniz ve canlılığınız nedeniyle olumlu tepkiler alacaksınız. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün. Bu mutluluğunuzun nedeni, geçmişte kalan bir iç hesaplaşmanızı artık tamamıyla bitirmenizden kaynaklanıyor olabilir.

Aşk Yaşamı : Her gün yeni bir olumluluğu fark ederek, yaşadığınız ilişkiyi gereksiz yere geciktirdiğiniz için hafif pişmanlıklar duyuyorsunuz. İlişkinizin başında tahmin ettiğiniz olumsuzlukların yaşanmaması, sizi ona daha da yakınlaştırıyor.

İş Yaşamı : Uyumlu bir çalışma ortamı hayaliniz gerçekleşmiyor. Bu yüzden yarattığınız gerilim, bu uyumsuzluğun nedenlerinden biri olabilir. İş yerinizde yaşanan ufak, tefek problemlerle ilgili görüşmeleriniz olacak. Çözüme uzak değilsiniz.

Para Durumu : Alışkanlıklarınız bugün size tatsızlıklar yaşatabilir. Bazen parayla bütün ilişkiniz kopuyor gibisiniz. Ulaşamadıklarınızla bu denli kavga içinde olmanız, küçük kazanımsızlarınızı da değersizleştirebiliyor.

Dikkat : Aşk hayatınızdaki tatlı yarışları bir sıraya koymanız gerekmiyor. Aklınızdan geçen sürprizi gerçekleştirmelisiniz. O da aynı konuda size sürpriz yapmayı düşünüyor. Geç kalan siz olabilirsiniz.

kaynak : balık burcu 31 aralık 2009

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: