balık burcu ocak 2010 burç yorumu

1 01 2010

Ocak ayı boyunca Oğlak burcundaki gezegen dizilimi sosyal çevrenizde arkadaş grubunuzda sizi etkileyecek. 15 Ocak tarihindeki Güneş tutulması ile birlikte içinizde uyanan isyan duygusuyla, çevrenizi değiştirmek isteyebilir, yeni başlangıçlar yapabilir veya yeni umutlar besleyebilirsiniz.

Merkür’ün de geri hareketiyle yapacağınız organizasyonlarda ve dahil olduğunuz gruplarda biraz gerginlik yaşayabilir, maddi sıkıntılarınız nedeniyle sosyal hayatınızda kısıtlanma hissedebilirsiniz. Bu tutulmayla birlikte kendinizi yeniden organize etmek ve yeni başlangıçlar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni anlaşmalar ve yeni girişimleriniz konusunda 15 Ocak sonrasını beklemeniz daha yerinde olacaktır.

18 Ocak sonrası Venüs’ün on ikinci evinizde ilerleyecek olması biraz kendinizi yalnız hissetmenize ve karamsarlık içine girmenize neden olabilir. Bu arada ilişkilerle ilgili konularda kontrol edemeyeceğiniz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu arada sizden saklanan veya saklamak istediğiniz konular yüzünden huzursuzluk hissedebilirsiniz.

Fakat Jüpiter’in de Balık bucuna girmesiyle birlikte; içinizde oluşacak hoş duygularla yeni fırsatlar yakalama şansınız da olacak. Şanslı bir döneme girdiğinizi söyleyebiliriz. Bu dönemde oldukça hareketli olabilir ve beklenmedik sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çıkacağınız yolculuklar ve karşılaşacağınız kişiler size beklenmedik fırsatlar getirebilir.

Ocak ayının sonlarında kontrol edemediğiniz konular yüzünden gerginliğiniz artabilir. Bastırılmış enerji, kendinizi güçsüz ve isteksiz hissetmenize neden olabilir. Eski sorunlar yüzünden zorlanabilir, ani tepkiler gösterebilir ve yanlış kararlar verebilirsiniz. Bu dönemde ilişkilerinize ve para kayıplarına dikkat etmelisiniz. Daha sakin kalmaya ve tartışma ortamlarından kaçınmaya çalışmalısınız. Sorunları halletmek için ihtiyaç duyacağınız şans ve destek ay boyunca sizinle olacak, endişe etmeyin.

kaynak : balık burcu ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: