kova burcu ocak 2010 burç yorumları

1 01 2010

Ocak ayı boyunca Oğlak burcundaki gezegen dizilimi kontrol edemediğiniz bir alanda, ruhsal boyutta sizi etkileyecek. 15 Ocak’taki Güneş Tutulması’nın da bu etkileri biraz daha pekiştireceğini söyleyebiliriz. Olaylara bakış şekliniz, hayatı algılama biçiminiz bu dönemde yaşayacağınız olaylarla birlikte değişebilir. Ya da yurtdışı bağlantılı işlerinizde beklemediğiniz ve kontrol edemediğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Aynı dönemde geri giden Merkür biraz daha içselleşmenize sebep olacak. Bu baskı sizde depresyon hissi uyandırsa da saygın kişilerin desteği ile birçok fırsatlara da açık olacaksınız. 15 Ocak sonrası Güneş tutulmasıyla birlikte Merkür ileri hareketine başlayacak. Bu tarihten sonra kendinizi biraz daha rahat hissedeceksiniz.

18 Ocak sonrası Venüs’ün Kova burcu’na, Jüpiter’in de Balık bucuna girmesiyle birlikte daha olumlu ve güzel bir döneme giriyorsunuz. Para konusunda karşınıza çeşitli fırsatlar çıkabilir. Beklemediğiniz yerlerden para alma şansınız ve kendinizi ilişkilerinizle gösterme şansınız var. Bunu iyi değerlendirmelisiniz.

Ocak ayı boyunca Mars’ın ilişkiler evinizde geri gidecek olması ilişkiler konusunda sizi olumsuz etkileyebilir. Özellikle 26 Ocak sonrası eşiniz, ortağınız veya ortaklaşa işlerinizde birtakım anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde biraz daha dikkatli ve hassas olmanızı öneririz. Eski düşmanlıklar ve kapanmamış, hasıraltı edilmiş konular tekrar gündeme gelebilir. Bunlarla uğraşmak sizi biraz gergin, isteksiz ve halsiz bırakabilir. Fakat bu durumun geçici olduğunu unutmayın.

kaynak : kova burcu ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: