oğlak burcu ocak 2010 burç yorumları

1 01 2010

Ocak ayı boyunca Oğlak burcundaki gezegen dizilimi ve 15 Ocak’taki Güneş tutulması sizi, olaylara yaklaşım şeklinizi fazlasıyla etkileyecek. Ocak ayı başındaki Merkür gerilemesi kendinizi yanlış ifade etmenize, ilişkilerinizde karışıklıklara ve yanlış anlaşılmanıza sebebiyet verebilir. Özellikle iş ve kariyer konularında yapacağınız anlaşmalarda zorlanmalar ve karışıklıklarla karşılaşabilirsiniz.

Güneş tutulması ani kopuşlardan dolayı yeni başlangıçlar yapmanız konusunda sizi biraz zorlayacak gibi görünüyor. Tutulmalar gelişme ve dönüşüm için gerekli olan kozmik olaylardır. Etki süreleri bittiğinde sizi bir hayli değiştirmiş ve güçlendirmiş olacaktır. Biraz sabırlı olup kendinizi akışa bırakın. Ödülü mutlaka güzel olacaktır.

18 Ocak sonrası Venüs’ün Kova Burcu’na girmesi ve Jüpiter’in de Balık burcuna girmesiyle yeni ve sağlıklı anlaşma zemini yakalama şansınız doğuyor. İş anlaşmaları ve kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz, iyi değerlendirin. 18, 19 Ocak tarihlerinde beklenmedik iş seyahatleri yapabilirsiniz. Beklediğiniz anlaşmalar bu seyahatlerinizde yüzünüzü güldürebilir.

Ocak ayında geri giden Mars eşinizin kaynaklarını ve ortaklaşa gelirlerinizi anlatan sekizinci evden sizi etkiliyor. Borçlar ve krediler yüzünden biraz sıkılabilirsiniz. Jüpiter Neptün kavuşumuna sert açı yapan Mars para konularında yanılgıya düşmenize, yanlış anlaşmalardan kaynaklı para sıkıntısı yaşamanıza sebep olabilir. Özellikle 26 Ocak sonrası krediler ve borçlar ve harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız.

kaynak : oğlak burcu ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s
%d bloggers like this: