terazi burcu ocak 2010 burç yorumları

1 01 2010

Ocak ayı boyunca oğlak burcundaki gezegen dizilimi ev ve yuva konularında zorlanmaları işaret ediyor. 15 Ocak’a kadar geri gidecek olan Merkür bu süreçte aile ile ilgili konuları sert bir şekilde etkileyerek, yanlış anlaşılmalara, kavgalara, fikir ayrılıklarına ve ilişkilerde iktidar, güç mücadelelerine sebep olabilir. Bu dönemde kendinizi olayların akışına bırakın fazla sürtüşmelere girmeyin ve tartışma ortamlarından uzak durun.

15 Ocak’taki Güneş Tutulmasından etki alıyorsunuz. Bu tutulmayla birlikte ev ve aile konularında yeni sorumluluklar alabilir, ani kararlar alabilir verebilirsiniz. Bu değişimle birlikte içe yönelebilir ve gerçekte neye ihtiyacınız olduğunu anlayabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki tutulmalar çok güçlü kozmik olaylardır. Etkilerini en az 6 aylık süreçte gösterirler. Ocak ayının ilk 15 günlük bir zaman diliminde zorlandığınızı hissetseniz de bu dönemin sonunda daha güçlü bir şekilde olayların üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

18 Ocak’tan sonra Venüs’ün Kova burcuna girmesiyle aşk ve eğlence hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güçlü ve karizmatik kişilerle ilişkiler kurma fırsatı elde edebilirsiniz. Hatta 21 Ocak’tan itibaren ilişkilerinizle kendinizi gösterme şansı bulacaksınız. Aynı tarihlerde Jüpiter’in sağlık, günlük hayat, iş ortamını anlatan altıncı evinize girmesiyle birlikte; bu konularda saygın kişilerin, aile büyüklerinin desteğini göreceğinizi söyleyebiliriz.

Mars’ın Ocak ayı boyunca geri hareketi özellikle 22 Ocak’tan sonra parasal konularda dikkatli olmanız gerektiğini işaret ediyor. Borsa, şans oyunlarında risk altında olabilirsiniz. Harcamalarınıza da dikkat etmenizi öneririz. Tahmininizden fazla para harcamış olarak bulabilirsiniz kendinizi.

Arkadaş çevrenizden, çocuklarınızla ilişkinizde veya aşk konularında çözümlenmemiş eski konular tekrar gündeme gelebilir ve bir hesaplaşma söz konusu olabilir. Sabırlı ve güçlü olduğunuz takdirde çözüm de sizinle birlikte unutmayın.

kaynak : terazi burcu ocak 2010 burç yorumları

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: