yay burcu ocak 2010 burç yorumları

1 01 2010

Ocak ayı parasal konularınızın önem kazandığı bir ay olacak. 15 Ocak’a kadar olan dönemde Merkür’ün de Oğlak Burcunda gerilemesi size eski anlaşmalarınızın, yarım kalmış işlerinizin tamamlanmak üzere geri getirilmesini de işaret edebilir. Bu dönemde imzalamak zorunda kaldığınız anlaşmalar ve yeni girişimleriniz konusunda çok dikkatli olmalısınız. Çünkü çeşitli aksilikler, sorunlar ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Veya başlamış olduğunuz işler uzun süreli olmayabilir. Bu yüzden başlamayı düşündüğünüz işlerinizde 15 Ocak tarihinden sonrasını tercih etmelisiniz.

Mars Aralık ayında başladığı geri hareketini 10 Mart’a kadar sürdürecek. Geri hareketi hayata bakış tarzınız, inançlarınız, etik anlayışınız, yurtdışı bağlantılı konuları ilgilendiren evinizde gerçekleşecek. Mars gerilemesi ihtiyacınız olan enerjinin azalması, kendinizi her zamana göre daha halsiz ve isteksiz hissetmenize sebep olur. Sert açılarda daha kavgacı ve saldırgan içe atılmış öfke gibi haller de söz konusu olabilir.

Mars ve Merkür’ün Ocak ayında yapacakları geri hareket ve 15 Ocak’ta gerçekleşecek olan Güneş tutulması içinize dönüp bakmanızı sağlayan olaylar yaşamanıza neden olabilir. Böylece yaşadığınız değişimleri hayattan beklentilerinizi belirlemek adına yapıcı kullanabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz, gelir kaynaklarınız, ilişkileriniz ve ilişkilerinizden beklentileriniz konusunda yaratıcı stratejiler geliştirebilirsiniz. Ocak ayındaki gezegenlerin konumu bu konuda size destek olacak gibi görünüyor.

18 Ocak’tan itibaren şans, bolluk ve büyümeyi temsil eden Jüpiter yuva ve aile evinize giriyor ve Jüpiter; ev, mülk satın alma, aile kurma gibi konularda şansın size güleceği bir dönemin başladığını işaret ediyor.

Jüpiter’in Balık burcuna girmesi ruhsal alanda büyüme, içselleşme, kendinizi daha iyi tanıyabilme, yardım kuruluşlarına hizmet gibi alanlarda yoğunlaşma ve gelişmeleri anlatır. Spritüel deneyimler, meditasyon, birlik bilinci gibi konularda ilerlemeler olacağının işaretidir. Bu durumu sizin aile ve ev konularınızı ilgilendiren evinizde olacağını düşünürsek; aile içinde fedakârlıklar gibi kavramlar ön plana çıkabilir.

20 Ocak tarihinde Güneş’in Kova burcuna girerek Venüs’le kavuşum yapması sizin iletişim konularında ve yakın çevrenizle daha uyumlu ve hoş bir birliktelik içinde olacağınızı gösteriyor. Çıkacağınız kısa seyahatlerde, yapacağınız anlaşmalarda daha olumlu bir süreç içerisinde olacağınızı söyleyebiliriz. Satürn’de size gerekli olan irade ve konsantrasyonu verecektir.

Ocak ayının sonlarında yakın çevreniz, iletişim, ulaşım, eğitim, hukuk, seyahatler, yabancı ülkelerle ilişkiler konularında çıkabilecek sorunlar zorlayıcı olabilir. Dikkatli olmalı ve tepkilerinizi kontrol etmelisiniz.

kaynak : http://www.diliminucunda.net/yay-burcu-ocak-2010-burc-yorumlari.html

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: