kova burcu 03 ocak 2010

2 01 2010

Size dostça davrananları ciddiye almanız, pek çok problemi çözmenizi kolaylaştıracak. Yaşadığınız çözümsüzlükte doğrudan bir sorumluluğunuzun olmaması sizi yeterince rahatlatamıyor. Daha üretken olmak istiyorsunuz. Bunun için sizi yüreklendirmesini beklediğiniz kişiler var. Onlardan beklediklerinizin bir kısmı bugünlerde gerçekleşebilir.

Aşk Yaşamı : Bugün ilgisini size belli edebilir. Bu ilgi, vereceği hoşluğun yanında, kafanızı da biraz karıştıracak. Onunla ciddi bir yakınlaşmayı hiçbir zaman beklemiyor oluşunuz, soruları getiriyor.

İş Yaşamı : Enerjinizi açığa çıkaramadığınız için karamsar olduğunuzun farkındasınız. Yeteneklerinizi ve enerjinizi gösterebileceğiniz durumlar gelişiyor. İş yaşamınızda sabrınızın size getireceği kazanımlar söz konusu.

Para Durumu : Sizden destek bekleyenler var, fakat koşullarınız çok elverişli görünmüyor. Çok gecikmiş bir alacağınız bugün ödenebilir. Dengeli ve hesaplı bütçe yapmanızın yararını görüyorsunuz.

Dikkat : Sorumluluk duygunuzla hatalı bir adımın önüne geçebilirsiniz. Sizi ayrı bir şekilde değerlendirip çok güvenen bir dostunuzun, vereceği bir kararda çekinceleri var. Sizden onay bekliyor.

kaynak : kova burcu 03 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: