akrep burcu 4 ocak 2010

3 01 2010

Davranışlarından sorumlu olduğunuz biri sizi mutlu ediyor. Onu ödüllendirmenin yollarını arıyorsunuz. Barışçı birisiniz. Ama bazı konularda önyargılarınız var. Bu konular söz konusu olduğunda farklılaşabiliyorsunuz. Çıkış yolu aradığınız bir probleminiz var. Bunu paylaşmanız gerekecek. Problemin içinde tek başınıza biraz çaresiz görünüyorsunuz.

Aşk Yaşamı : Bütün aramalarını, kendini bağışlatma arzularını karşılıksız bırakıyorsunuz. Bu tavrınızı hak etmediğini görmeniz gerekiyor. Duyguların tükenmişliğini basit bir inatçılıkla açıklamanız çok yanıltıcı.

İş Yaşamı : Bazı çelişkileri ortadan kaldırmadan çalışılamayacağı inancıyla, bir takım görüşmeler yapabilirsiniz. Zaman yetersizliği çekmeniz, düzenleme konularındaki zaaflarla çok ilgili görünüyor.

Para Durumu : Biraz zorlanıyorsunuz, ama bir şeyleri toparlayıp yeniden yoluna koymak o kadar elinizde değil. İradeniz dışındaki çözümsüzlükler içinde, yine de iradi olarak yapabileceğiniz bir şeyler olmalı.

Dikkat : Bir araya geldiğiniz bir gurubun içinde yabancısı olduğunuz davranışlara tepki vereceksiniz. Bu tepkileri kontrol altında tutmanızda yarar var.

kaynak : akrep burcu 4 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: