aslan burcu 4 ocak 2010

3 01 2010

Bazı zorunluluklarla gönülsüz giden bir yakınınızı uzak yerlere uğurlayacaksınız. Önümüzdeki günlerde bu anlamda üzüntüler söz konusu. Arkadaş çevrenizdeki guruplaşmalar sizi düşündürüyor. İddialı kişiliklerin bu ilişki yumağında sorun yarattığına inanıyorsunuz. Yakında sağlıkla ilgili konularda umutlar sevince dönüşebilir.

Aşk Yaşamı : Yetinmeyi bilmiyorsunuz. Belki de aşka düşsel bir dünyadan bakıyorsunuz. Koşulların duygular ve davranışlar üzerindeki etkileri, sizi yanlış değerlendirmelere götürebiliyor.

İş Yaşamı : Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden bugünlerde haberler gelebilir. Kendinizi yine yığılmış sizi bekleyen işlerle cebelleşecek eforda görmüyorsunuz. Haftanın yorgunluğuyla ilgili olabilir.

Para Durumu : Para konularında şans her zaman sizinle. Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberler söz konusu. Kazancınız gayet tatminkar, sıkıntı çekmenizin ana nedeni biraz müsriflik gibi görünüyor.

Dikkat : Son günlerdeki duygusal değişkenlikler eksik anlamalara, hatalı sonuçlar çıkarmaya çok elverişli. Aldığınız bilgileri zamana yayarak değerlendirmeniz yararlı olacak.

kaynak : aslan burcu 4 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: