kahramanlar 5. bölüm

3 01 2010

kahramanlar 5. bölüm izle, kahramanlar 5. bölüm seyret, kahramanlar 5. bölüm tek parça, kahramanlar 5. bölüm full izle

Tehlike ve bela ile mücadele eden kahramanlarımız, bir yandan da ailelerine ve aşklarına sahip çıkmaya çalışıyor. Kahramanların yeni bölümü tüm aileyi ekrana başına kilitleyecek.

Yiğit’in ekibi kurtarmak için Ayşe’yi öpmesi işe yarar. Yakalanmaktan son anda kurtulurlar. Operasyon başarıyla tamamlanır. Ama Ayşe’nin Yiğit’e söyleyeceği bir çift lafı vardır.

Yiğit ve Mete yeni bir olayla ilgilenmeye başlar. Kurbanların hiç mücadele etmemiş olması onları şüphelendirmiştir. Olayın üzerine giden ikili, polis teşkilatının içine kadar uzanan bir çürüme ile karşılaşırlar. Çetenin içine sızabilmek için eski bir dosttan yardım alırlar. Suçluları yakalamak için kendileri yem olmak durumunda kalır. Yapılan operasyon bir anda ikiliyi ölümle burun buruna getirir.

Ayşe internet üzerinden müşteri arayan bir kiralık katilin kimliğini ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Fakat katil tam bir profesyoneldir. Kimliğini açık etmez. Geriye tek bir yol kalır, adamın müşterisi olmak. Serkan ve Ayşe karı koca rolü oynamak zorundadır. İkili beklenmedik bir yakınlaşmanın içine girer. Katil hiç beklemedikleri bir anda karşılarına çıkar.

Ömer’in Deniz’e evlenme teklif etmiş olması Mete’yi rahatsız etmiştir. Mete ve Deniz, Onur için bir araya gelmek durumunda kalır. Onur okulda yer alacağı bir piyes için çok heyecanlıdır. Babasını yanında görmek istemektedir. Mete verdiği sözü tutmayı becerebilecek midir?

kaynak : kahramanlar 5. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: