oğlak burcu 4 ocak 2010

3 01 2010

Arkadaş ilişkilerinde sadakat duygusuna önem veriyorsunuz. Bu anlamda yeni yaşadığınız bir olay sizi epeyce sarsmış görünüyor. Bugün yapacağınız bir ziyaret bu anlamda çok yapıcı olabilir. Bazen anlaşılmaz şekilde kendinize yabancılaşmanız bir çok konuda çok ısrarcı davranmanıza ve bu yüzden de problemli biri gibi görünmenize yol açabiliyor.

Aşk Yaşamı : İnsanın kendini kolayca kaptırdığı ilişkiler size fazla anlamlı gelmiyor. Aşk bu günlerde sizden bazı yeni hamleler isteyebilir. Baştan her şeyin yerli yerine oturması gerekmiyor. İlişki halindeyken insanı daha iyi tanıyabilirsiniz.

İş Yaşamı : İş yaşamınızda serüvenci bir karakter sergiliyorsunuz. Risk taşıyan düşünceleriniz olabiliyor. Önümüzdeki günlerde bir girişiminizde bazı tereddütleriniz olabilir.

Para Durumu : Tutumlu biri olduğunuz için kendi dışınızdaki harcamalardan oldukça dertlisiniz. Paranın kıymetini biliyor ve bu kıymeti kavrayamayanlarla çatışmalar yaşıyorsunuz.

Dikkat : Bugünlerde çevrenizde sıkça rastladığınız küçük hesapçı biri, çok insani bir zaafınızdan yararlanıyor. Kırıcı olma korkunuz, bu gibi durumlardaki yumuşaklığınızla size zarar verici olabiliyor

kaynak : oğlak burcu 4 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: