boğa burcu 8 ocak 2010

7 01 2010

Bugünlerde, kafanızı meşgul eden düşüncelerin bir kısmı zorlama alınmış kararlara dönüşebilir. Bu düşünceleri birlikte paylaştığınız insanların heyecanlarının etkisinde kalmış gibisiniz. Birçok özelliğinizle benzeştiğiniz biriyle geleceğe yönelik planlarınız var. Bazı sorumluluklarınızın bu kafa birliği içinde sekteye uğradığı düşünülüyor.

Aşk Yaşamı: Her konuda sonuna kadar paylaşma kararınızı unutmuş gibisiniz. Onu yitirme korkunuz, ona içinde bulunduğunuz ikilemi açarak değil, ondan bir şeyler saklayarak gerçeğe dönüşecek gibi görünüyor.

İş Yaşamı: Çok sorumluluk isteyen bir karar vermeniz gerekiyor. Sizden bekleneni yapacak, elinizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceksiniz. Bugün iş yaşamınızda önemli bir gün olabilir.

Para Durumu: Bütçenizi iyi dengeliyor genellikle para sıkıntısı çekmiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor.

Dikkat: Önümüzdeki günlerde bütçenizi dengeye oturtma niyetinizi korumanızda yarar var. Bir yolculuk ve bu yolculukta pahalı bir alışveriş, büyük masraf görünüyor.

kaynak : boğa burcu 8 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: