akrep burcu 10 ocak 2010

9 01 2010

Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz konularda birtakım hayal kırıklılıkları yaşamanız sizi incitebiliyor. Ama dersler çıkartmayı çok iyi biliyorsunuz. Erdemleriniz sizi ayrıcalıklı yerlere koyarken, bazı çekemezliklere de neden olabiliyor. Bugünlerde bir umudunuz gerçekleşecek. Bu sevincin, onu ikiye katlayabileceğiniz gibi bir özelliği de olabilir.

Aşk Yaşamı: Her anlamda belli bir güvene oturmuş ilişkiniz, size sorunsuz bir beraberlik sunuyor. Sonsuz güven ve heyecanın bir arada barınamayacağı şeklindeki aşk yorumlarını, yapay söylemler olarak değerlendiriyorsunuz.

İş Yaşamı: İş hayatınızda bir iki gün içinde bir taşınmanın kritiğini yapacaksınız. Bu taşınma işinin işlerinize büyük katkısı olacağı inancındasınız. Bir konuda sizinle değişik görüşte olan birini dikkate almanızda yarar olabilir.

Para Durumu: Artık maddi sıkıntı çekmeyeceğiniz yolundaki inancınız çok yakında karşılığını bulacak. Yapmak üzere olduğunuz bazı ataklar sizi umutlandırıyor. Fakat bu atakların maliyeti de hiç azımsanacak gibi değil.

Dikkat: Sonradan kötü izler taşıyabileceğiniz bir ahbaplık ilişkisini, şimdilerde çekici geldiği için geliştiriyorsunuz. Bazı insanlarda ne bulduğunuzu yeniden iyice elekten geçirmeniz gerekiyor.

kaynak : akrep burcu 10 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: