aslan burcu 10 ocak 2010

9 01 2010

Bugünlerde iyimserliğiniz, size bazı kapıları açabilir. Yeni açılımlara yönelebilirsiniz. Bugün müthiş bir iyi niyet içindesiniz. Bu iyi niyeti bütün gün üzerinizde taşımak için belli problemli insanlardan uzak durmak isteyeceksiniz. Atacağınız adımların öncesindeki uzun düşünme alışkanlığınız, adımlarınızın yerli yerine oturmasını sağlıyor.

Aşk Yaşamı: Yeni denemelere karşı çekimserlikler, gelip geçici gibi. İşaretlere çok hazır duruyorsunuz. Çevrenizde yaşanan ilginç bulduğunuz aşk ilişkileri, sizi bir parça tutucu olduğunuz yolunda kuşkulara götürebilir.

İş Yaşamı: Bir çekişmeniz var gibi ve bu sizin genel iş ilişkilerinizi de etkilemeye çok elverişli bir çekişme. Dikkati olmalısınız. Günlük yaşanan problemlerle, iş hayatınızı en temel problem olarak görmemeli, sağduyunuzu ön plana çıkartmalısınız.

Para Durumu: Eliniz bugünlerde bayağı darda. Yakın gelecekte bazı çıkış kapıları görünüyor. Geçmişteki bir yatırımınızla ilgili sizi sevindirecek haberler, bu yakınlarda gelebilir.

Dikkat: Fazla karışmamanız gereken bir konuya fazlaca eğilebiliyorsunuz. İyi niyetiniz, konulara dışardan bir yabancı gözüyle bakabilmenizi engelliyor.

kaynak : aslan burcu 10 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: