başak burcu 10 ocak 2010

9 01 2010

İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. Kalbinizdeki bir sıcaklığı, bazı konuları abartarak ve bazı yetersiz kişilerin etkisinde kalarak soğutuyorsunuz. Sebepsiz yere günden güne uzaklaştığınız çok özel birinin, size karşı büyük bir bağlılığı var.

Aşk Yaşamı: Aşktan uzak geçen günlerinizin belki de ömrünüzün en huzurlu günleri olduğunu söylerken, ne kendinizi, ne de başkalarını kandıramıyorsunuz. Gönülsüz bitirilen ilişkilerin ardından gelen klasik tavırlar içersindesiniz. İş Durumu : İş yaşantınızda, sonradan sancılar çektiğiniz sabırsızlıklarınız olabiliyor. İşleri biraz vakitsiz hareketlendiriyorsunuz. Ama aceleciliğinizi, müthiş programcı yeteneğinizle zararsızlaştırabiliyorsunuz.

Para Durumu: Biraz zamana ihtiyacınız var. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz. Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama bugünlerde bunların karşılığını göremeyebilirsiniz.

Dikkat: Aşk yaşamınızda çok ilginç gelişmelere hazırlıklı olun. Henüz hazır değilmiş gibi bir tavır sergilemeniz bir işe yaramayacak.

kaynak : başak burcu 10 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: