ikizler burcu 10 ocak 2010

9 01 2010

Güne neşeli başladınız. Kendinizi oldukça zinde hissediyorsunuz. Bu soğuklarda yaşadığınız sıcak ilişkiler, yorgun bedeninizi yeniden ayağa kaldırmış gibi görünüyor. Mutluluğunuz hafta içi de sürecek. Yaşadığınız bazı hoşlukların aklınızdan kolay, kolay çıkamayacağını hissedeceksiniz. Çok yaklaştığınız fırsatlarınız olabilir, şu günlerde uyanık olmanızda yarar var.

Aşk Yaşamı: Bugün telefon trafiğiniz hayli kalabalık olabilir. Ondan fazlasıyla etkilendiniz. Hoş gerginliklere hazır olmalısınız. Yalnızlığa artık veda etme vaktinizin geldiğini müjdeleyen şeyler oluyor.

İş Yaşamı: İşyerinizde gelişme şansınız olmadığını düşünmeniz, niteliklerinizin yanında fazla karamsarlık gibi. İnsanlarla samimi ilişkiler içindesiniz. İçtenliğiniz ve doğallığınıza bütün kapılar açık.

Para Durumu: Kendinize yetebiliyorsunuz, ama üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sürekli para sıkıntısı yaşamanıza neden oluyor. Sorumluluklarınızın karşılığını seve, seve veren birisiniz.

Dikkat: Potansiyel aşk ilişkiniz, bazı alışkanlıklarınızı bırakmamanız halinde bir anda hayal olabilir. Ama bu kez hislerinizi ve mantığınızı iyi dengeleyebilecek gibisiniz.

kaynak : ikizler burcu 10 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s
%d bloggers like this: