kova burcu 10 ocak 2010

9 01 2010

Bugünlerde, barındırdığınız birçok kaygı ortadan kalkabilir. Mutlu haberleriniz var. Sizinle ilgili iyi şeyler düşünen insanlarla tanışmalarınız ve verimli beraberlikleriniz olabilir. Olmazsa olmaz, şeklinde önünüze koyduğunuz yeniliklere kutsal görevler gibi bakıyorsunuz. Bu, bazı şartlarınızı doğru değerlendiremediğinizi gösteriyor.

Aşk Yaşamı: Mutlu planlarınızın önünde kötü sürprizler görünmüyor. İlişkiniz için karşılıklı olarak çok şeyler yapıyorsunuz. Hiçbir şey yitirmeden canlılığını koruması, ilişkiniz için göze aldığınız fedakarlıklarla yakından ilgili.

İş Yaşamı: Güne çok enerjik başlıyorsunuz. Hafta ortasının hareketliliği, önceden planlamadan yaşadığınız mutluluklar, hepsi birlikte sizi yenilemiş gibi. Kararlılığınızı korumanız çok güzel.

Para Durumu: Para konusunda daha inisiyatifli bir görünüm yararlı olacaktır. Paranızın kontrolü tümüyle sizin elinizde değil gibi . Ama bu para ilişkisinde çıkarlarınız gözetiliyor.

Dikkat: Arkadaş çevrenizde başkalarınca da dikkatten kaçmayan biraz hastalıklı bir ilişki içindesiniz. En fütursuz davranışlarında bile, kredisinin korunacağına inanan biri var. Karşı tarafta böyle bir güven oluşturmuşsunuz.

kaynak : kova burcu 10 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: