maskeli balo 3. bölüm

9 01 2010

Demirhan Holding’in istifa eden Ceo’su Alp Polat başına gelecek olası bir soruşturmadan kurtulmak için bazı evrakları, daha sonra kullanmak üzere elinde tutmaktadır… Ancak bu durum, Ali Cemal ve Engin’i bu konuda önlem almaya iter.Birkaç gün sonra bir cinayete kurban giden Alp Polat’ın ölümü Adli Tıp raporuna göre cinayet olarak açıklanır.

Medya ve Polat’ın ailesi, hakkında yaptığı haber yüzünden intihar ettiğini düşünerek Mehmet’i suçlarlar. Mehmet ise kapsamlı bir otopsi yapılarak cinayetin ortaya çıkarılması gerektiğini düşünmektedir. Ancak otopsi için ailenin izni gereklidir ve bu Mehmet için hiç de kolay olmayacaktır.

Öte yandan Zeynep, Prof. Yaman’ın asistanı olmuştur. Rutin işlerle uğraşırken Mehmet’le daha da yakınlaşmaya başlarlar. Bunun yanı sıra babası Ali Cemal hakkında bilmediği birçok şeyi öğrenir ve bu konudaki merakı gün geçtikçe artmaya başlar… Ali Cemal ise parti toplantısı için danışmanı ve aynı zamanda sevgilisi olan Zuhal’le birlikte Ankara’ya gider. Gece birlikte kaldıkları otel odasında onları hiç de hoş olmayan bir sürpriz beklemektedir

kaynak : maskeli balo 3. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: