terazi burcu 10 ocak 2010

9 01 2010

Renkli kişiliğinizle mutluluğu kovalıyorsunuz. Önünüze çok yönlü tercihler çıkabilir. İnsan ilişkilerindeki becerileriniz, sizi ilginç sosyal oluşumlar içine sokabiliyor. Bu da, sizi her anlamda bir imkan zenginliği içine sokuyor. Bu imkanları kullanma da ise, birtakım zaaflarınız var. Bugünlerde gözünüzü biraz korkutup sizi düşündürecek bir sorumlulukla karşılaşabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Sevgilinizle yeni projeler peşinde görünüyorsunuz. Hayatınızda yapmayı düşlediğiniz köklü değişimler, tamamen sizin inisiyatifinizde gibi görünmüyor. Ama bu da, düşlerinizi dondurmanızı gerektirmiyor.

İş Yaşamı: Ticari yeterliliğinize pek güven duymayışınız, bazı olanakları tepmenize yol açabiliyor. Verimli görüşmeler içinde olacaksınız. Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz, başarıyı getiriyor

Para Durumu: Biriktirme isteğiniz, hep istek olarak kalıyor. Elinize para geçtiğinde harcama dürtünüzü sınırlayabilmelisiniz. Önümüzdeki günler içinde yapmayı düşündüğünüz bir teklif, ilgi çekecek.

Dikkat: Daha sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Sabırsızlığınızla kaybettiklerinizin çetelesini tutmanız, sizi hareketliliğinizden kurtarabilir.

kaynak : terazi burcu 10 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: