yengeç burcu 10 ocak 2010

9 01 2010

Bir ziyaretle ilgili çevrenizde biraz hoşnutsuzluklar olacak. Ziyaretin arkasındaki günlerde biraz canınız sıkılacak gibiyse de sıkıntı kısa ömürlü. Akraba ilişkilerine çok bağlısınız. Bu yüzden kendi problemlerinize onlarınki de eklenince, sorunlar katlanıyor. Ama bu durumdan memnuniyet duyabilecek kadar insani duygular içinde görünüyorsunuz.

Aşk Yaşamı: Onu bir daha görme isteği içindesiniz. O halde hazırlıklı olmalısınız. Şu günlerde ansızın karşınıza çıkabilir. Birlikte yaşadıklarınız belleğinizden çıkarma gayretleriniz pek işe yaramıyor.

İş Yaşamı: Yakında iş ilişkilerinizde müthiş sevinçler yaşayabilirsiniz. Öteden beri isteyip hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.

Para Durumu: Parayla ilgili moral ilişkiniz doğal olarak sürekli değişkenlik gösteriyor. Sıkıntı ve refah sürekli yer değiştiriyor. Bu hareketlilik içersinde şansınıza bir yere kadar güvenmelisiniz.

Dikkat: Hayatınızın her alanında özel zevklerinize ayıracak zamanı mutlaka bulmalısınız. Bazı hobileriniz ve uğraşlarınızla çok daha huzurlu oluyorsunuz.

kaynak : yengeç burcu 10 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: