yay burcu 11 ocak 2010

11 01 2010

Bugünlerde ısrarlara karşı biraz savunmasız görünüyorsunuz. Küçük ısrarlarla sizden istenilen birçok şey, şu günlerde kolayca elde edilebilir. Sağlam karakterinizin teslimiyetçi günlerindesiniz. Bir konuda aldığınız karara uymanız yönünde baskılar söz konusu. Kararı geri alma durumunuz ve de çok hakkınız olmasına karşın, uygulama eğilimine gireceksiniz.

Aşk Yaşamı: İlişkinizde her şey yolunda görünüyor. Bugün çok sık aralıklarla aranabilirsiniz. Sevgilinizin hafta sonuna yaptığı planlara, işleriniz yoğun da olsa karşı çıkamayacaksınız.

İş Yaşamı: Bir problemle ilgili tutumunuz gerçekçi de olsa, pek sempati toplamıyor. Dejenere ilişkilerin iş yaşamında kangrene yol açtığını düşünüyorsunuz. Bu ilişkilere meydan verilmemesinden, varsa da tasfiyesinden yanasınız.

Para Durumu: Şahsi harcamalarınızı da kısmanızda yarar var. Daha ekonomik yaşamak, masrafları en aza indirmek istiyorsunuz. Ama aile içinde buna yönelik aldığınız kararlarda, çifte standart uyguladığınız düşünülüyor.

Dikkat: Bazı haklı suçlamalara karşı hazırlıklı olun. Önümüzdeki günler içinde akraba arasında bir tartışmanız olabilir.

kaynak :
yay burcu 11 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: