yengeç burcu 11 ocak 2010

11 01 2010

Geçen günlerde, doğrudan sizinle ilgili haksızca bir benzetmenin hazımsızlığını artık üzerinizden atmanız gerekiyor. Kendinizden bile gizlemeye çalıştığınız genel bir güvensizlik içindesiniz ve arkadaşlarınızın zaaflı yorumlarıyla bu kadar yıkılmanızın altında da bu sorun yatabilir. Bugünlerde kendinize yönelip birtakım yenilenmelere açık olmanızda yarar var.

Aşk Yaşamı: Sizde biraz cesaret noksanlığı gözleniyor. Bunu yenmek için aşka hamle yapmanız gerekiyor. Aşkı, bu duyguyu yepyeni tanıyormuşçasına yaşayacak enerjiyle dolusunuz.

İş Yaşamı: Yaşadığınız doyumu, şansınız olarak yorumluyorsunuz. İş yaşamınızda, aynı zamanda inançlarınızı sergileme imtiyazınız var. Ama bu, bazı duygusal tepkiler çekmenize yol açabiliyor

Para Durumu: Tamamen saplantılı bir eleştirme arzusundan kaynaklanan yorumları algılayamıyor ve çevrenizden bazı kişilerin sizin parayla ilişkinizi eleştirel bir biçimde dillendirmesine üzülüyorsunuz.

Dikkat: Duygusal dünyanızı hareketlendirmeniz için, sizinle yakınlaşmaya niyetli biri var çevrenizde. Bunu görmelisiniz.

kaynak : yengeç burcu 11 ocak 2010

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: