ömre bedel 21. bölüm

16 01 2010

Demet, Cesur’la işbirliği yaptığını düşünmektedir. Cesur, Demet’in teklifleri karşısında kararsızdır. Bebeğine karşı olan iyi niyeti ve intikamı arasında kalan Cesur önemli bir karar aşamasındadır.

Demetle yeniden konuşmaya giden Erdem, sürpriz görüntülerle karşılaşacaktır. Karşısına yine Cesur çıkmıştır. İkilinin hesaplaşması ağır geçecektir.

Ne olursa olsun Erdem’e inancını yitirmeyen Ömür, bir sabah köşkte duyacakları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayacaktır. Güvendiği insanlar onu hayal kırıklığına uğratmaktadır.Her şeyi Ömür’e açıklamaya karar veren Erdem, gelen acı haberle yıkılır. Ömür’ün hayattaki dayanakları bir bir yok olmaktadır.

Geçmişten gelen davetsiz misafir, Ayten ve Erdinç için büyük bir sürpriz olacaktır. Ayten, büyük değişimlerin çok yakınındadır artık.

Cesur’un intikam planlarına “dur” diyen tek şey bebeğidir. Gün geçtikçe doğmamış bebeğine bağlanan Cesur çıkışsız yollarına çare aramaktadır.

Seniha herkese kendisiyle ilgili yalan söylemiştir. Sakladığı gerçekler ayağına dolanmaya başlayacaktır. Gelen ani telefon, Seniha’yı çok korkutacaktır.

Köşk büyük bir sürprizin eşiğindedir. Ömür ve Cesur’un sırrını bir kişi daha öğrenecektir.

kaynak : ömre bedel 21. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: