samanyolu 9. bölüm

23 01 2010

Ömer’in, Feride Hanımların yanındaki eve taşınması, Zülal hariç herkesi tedirgin eder. Evsed ve Feride Hanım hayatlarının giderek daha zorlaşacağının bilincinde, Nejat da olayların kontrolden çıkabileceğinin farkındadır.

Teyzesini, Zülal’e gerçekleri açıklaması konusunda ikna etmeye çalışır. Feride Hanım’ın bu konudaki kararı, Nejat’ın gerçekleri saklaması için bir sebep daha olur.

Nejat, Ömer’i ailesinden uzak durması konusunda uyarır, ama Ömer’in sorularının cevabını almadan vazgeçmeye niyeti yoktur. Nejat ile Ömer’i bir arada gören Belkıs’ın şüphelerine bir yenisi eklenir. Belkıs için, Ömer hakkında sürdürdüğü araştırma daha da önem kazanır. Namık’ın Zülal hakkındaki düşünceleri gün geçtikçe netleşmeye başlar.

Namık’la yaşadığı gecenin ardından, Ondan beklediği ilgiyi göremeyen Nükhet’i gerçekleri görmesini sağlayacak, büyük bir hayal kırıklığı beklemektedir.

Eda ile Nejat arasındaki iş ortaklığının resmen başlaması, Zülal için büyük bir huzursuzluk kaynağı olur. Nejat ile Zülal arasındaki aşk, hatıraların ışığında aydınlanırken, umutsuzluğa kapılan Melek hırçınlaşmaya başlar. Zülal’i görmek için yeni fırsatlar yaratmaya çalışan Namık sonunda amacına ulaşır. Zülal’in Namık’la yemeğe gitmesi, Nejat’ın sabrını taşıran son damla olur. Yaşanan gerginliklerin gölgesinde atılan adımlar, gerçeklere giden yolu aydınlatmaya başlar.

kaynak : samanyolu 9. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: