samanyolu 10. bölüm

31 01 2010

samanyolu 10. bölüm izle, samanyolu 10. bölüm seyret, samanyolu 10. bölüm tek parça, samanyolu 10. bölüm full izle, samanyolu 10. bölüm dizi izle, samanyolu 2 şubat, samanyolu dizi izle

Zülal’i Ömer’in yanında gören Nejat, panikle Zülal’i oradan hemen uzaklaştırır. Nejat’ın paniği, Ömer’in aklındaki sorulara ışık tutarken, Ömer cevabı doğru yerde aradığından emin olur. Nejat ile Zülal arasında Ömer yüzünden başlayan gerginlik tırmanır ve bütün konağa yayılır.

Zülal’in Melek’e tepkisiyse olayların tamamen kontrolden çıkmasına neden olur. Nejat, Zülal’i Ömer’den uzak tutmak için Evsed’in geçmişinin bir kısmını ona anlatmak zorunda kalır. Konakta yaşanan gerginlik, Feride Hanım’ın tedirginliğini artırır ve onu büyük bir kararın eşiğine getirir.

Belkıs, Nükhet’in üzüntüsünün altında yatan gerçek nedeni öğrenir. Belkıs, Nükhet’i Namık konusunda cesaretlendirirken, öğrendiği bilgilerle Namık’ı köşeye sıkıştıran hamlelerine başlar. Nejat, Namık’ı Zülal’den uzak durması konusunda bir kez daha uyarır.

Ancak Namık’ın Zülal hakkındaki düşünceleri Nejat’ın huzursuzluğuna bir yenisini ekler. Ömer hakkındaki araştırmasından önemli bir sonuç elde eden Belkıs, artık Ömer’e nasıl yaklaşacağını bilmektedir. Evsed ve Feride Hanım’ın Ömer hakkında öğrendikleri yeni gerçek ise endişelerini artırır. Zülal’in bir süre çiftlikte kalma teklifini kabul etmekten başka çareleri kalmaz.

Zülal, Eda ile Nejat arasındaki ilişkiyi kıskanırken, Nejat da artık Namık’ın Zülal konusunda ciddi bir tehlike olduğundan emindir. Zülal ile Nejat arasındaki çekişmeyse Melek’in canını acıtmaya devam eder. Duygularını daha fazla saklayamayan Melek, Nejat’a aşkını itiraf eder. Namık ve Eda’nın da çiftliğe gelmeleriyle olaylar yeni bir boyut kazanır. Namık’ın Zülal’e doğru attığı adım bütün dengeleri alt üst edecektir.

kaynak : samanyolu 10. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: