kavak yelleri 103. bölüm

4 02 2010

Güven’i, tahmin ettiğinden daha çok kırdığının farkına yeni varan Aslı, onun gönlünü alabilmek için bir sürpriz hazırlıyor. Aslı, Güven’i tahmin ettiğinden daha çok kırdığının farkına yeni varır. Ona bir sürprizi vardır. Güven’in gönlünü almak için bir takla atmadığı kalır ama nafile. Çünkü Güven’in istediği sadece Aslı’nın ağzından çıkacak iki kelimeyi duymaktır. Ama Aslı her şeye rağmen susmaya devam eder. Bunun üzerine Güven gitmeye kalkar. Acaba Aslı, Güven’i durdurabilecek mi? Güven’i durdurmak için gereken sihirli sözler, Aslı’nın dilinden dökülecek mi?

Polisin Mineler’in evine gelmesiyle isteme töreni iptal olur. Nur polisler tarafından götürülür. Mineler’in evinde kavga kıyamet kopar. Acaba Mine’yi yine sıkıntılı günler mi bekliyor?

Mine, annesinin sorunlarıyla uğraşırken Deniz, Leyla’yla yakınlaşır. İkisi arasındaki ilişki tehlikeli bir noktaya doğru gitmektedir. Leyla, Deniz ile Mine’yi birbirine düşürecektir. Deniz’in aklı iyice karışır ve hiç beklenmedik bir harekette bulunur.

Metin, Güven’in hayatına dair gizli bir gerçeği keşfeder ve Güven’i çağırır. Güven, kendisini şoke edecek bir gerçeği öğrenmeye gider. Tüm bunlar yaşanırken Aslı’nın başında kara bulutlar dolaşmaktadır. Deniz’in kendisine yaptığı bir hareketle irkilen Aslı, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.

kaynak : kavak yelleri 103. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: