küçük kadınlar 75. bölüm

5 02 2010

küçük kadınlar 75. bölüm izle, küçük kadınlar 75. bölüm seyret, küçük kadınlar 75. bölüm tek parça, küçük kadınlar 75. bölüm full izle, küçük kadınlar dizi izle, küçük kadınlar son bölüm, küçük kadınlar yeni bölüm

Eylül, davayla ilgili olarak Hulusi’nin meslek hayatını bitirebilecek şok bir belgeye ulaşıyor. Armi’yi başkası ile gören Utku çılgına döner. Armi’yi zorla dışarı çıkaran Utku, Yetkin ile kavga eder. Hulki büyük tehdit altındadır. Yeliz’in eline geçen cinayet CD’sini geri alabilmek için türlü numaralar çevirir. Ancak tehlike büyüktür ve görgü tanığını susturmak için harekete geçmek gerekmektedir.

Bilge, köyü için geniş çaplı bir dayanışma başlatır. Köyünü kurtarmak için harekete geçen köy sakinleri de gelince, olay medyada daha geniş yer bulur. Hulusi Bey’e borçları nedeniyle haciz gelir. Zorda kalan Hulusi’nin aldığı mafya davasından artık kaçışı yoktur. Çünkü borçlarını kapatmak için mafyadan yüklü bir ödeme alır. Bunun bedeli ise suçlu olduğunu bildiği bir adamı savunmaktır.

Üstelik adamın suçlu olduğuna dair çok önemli bir gelişmede yaşanır. Eylül ise babasından intikam almak için eline geçen fırsatı kaçırmaz. Delili karşı tarafa verir. Bu gelişme Hulusi’nin hem kariyerini hem de hayatını bitirecek kadar güçlüdür. Armi, Tezer’i dükkanında bayılmış bir halde bulur.

Yetkin’i arar ve yardım ister. İyileştiği için Yeliz ile birlikte olmak için can atan Hulki, ondan istediği yakınlığı bulamayınca sürpriz bir çözüme gider. Yeliz ise Hulki’nin bu şüpheli davranışlarını aldırış etmez.

kaynak : küçük kadınlar 75. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: