geniş aile 32. bölüm

10 02 2010

geniş aile 32. bölüm izle, geniş aile 32. bölüm seyret, geniş aile 32. bölüm tek parça, geniş aile 32. bölüm full izle, geniş aile 32. bölüm dizi izle, geniş aile 16 şubat

Muazzez’in Almanya’daki abisinin karısı Klodya süpriz bir şekilde ziyarete gelir.

Fakat bu ziyaret pek hayırlı değildir. Kocası tarafından aldatılan Kladya tazminat olarak Kirişçioğullarının oturduğu evin yarısını almıştır ve Evin yarsını satılığa çıkarır.Eğer Geniş Aile 80 bin TL bulamazsa evin yarısını kaybedeceklerdir. Herkes evi kurtarmak için para bulma tealşına girer.

Zekai para karşılığı okuldaki arkadaşlarının ödevlerini yapar. Cevahir ve Ulvi de tam ne yapacaklarını düşünürlerken banka soygununa karşırlar. Rehin alındıkları banka soygununun yanlış anlama sonucu şuçlusu ilan edilirler.Evdekilerle beraber polis de her yerde Cevahir ve Ulvi’yi aramaktadır.Klodya ise eski sevgilisine benzettiği Mürsel’e aşık olur.

Eğer kendisi ile Almaya’ya kaçarsa evi satmaktan vazgeçeceğini vadeder.Saf ve iyi niyetli Mürsel ailesi için kendini feda eder ve Klodya’nın teklifini kabul eder.Cevahir ve Ulvi cephesinde de büyük bir gelişme yaşanır.

kaynak : geniş aile 32. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: