kasaba 15. bölüm

10 02 2010

kasaba 15. bölüm izle, kasaba 15. bölüm seyret, kasaba 15. bölüm tek parça, kasaba 15. bölüm full izle, kasaba 15. bölüm dizi izle, kasaba son bölüm, kasaba yeni bölüm

Gece silah sesiyle ortadan kaybolan Necdet herkesi meraklandırır. Kasabanın her yerinde Necdet’i soruşturan Davut, bu işin arkasında Yağmur olduğuna inanmaktadır. Bu durum Mümtaz’la Davut arasındaki ipleri tamamen kopartır. Mümtaz ve Haydar, Necdet konusunda Yağmur’u rahatlatmaya çalışırlar. Yağmur ikisinin bu rahatlığını şaşkınlıkla izler.

Hüseyin’den kurtulmak isteyen Cemil, Zehra’yı Hasan’la evlendirmenin yollarını aramaya başlar. Zehra’nın konaktaki büyük isyanı herkesi şaşkına çevirir. Zehra’nın, Hüseyin’i bir kızla yakalaması bu ilişkinin umutlarını bitirecek mi? Iraz bavulunu toplayıp konaktakilere veda eder. Haydar’ın konakta bulduğu gizli mahzende hangi sırlar ortaya çıkıyor? Konağı silahla basan adamlar Yağmur’dan ne istiyorlar? Necdet’i ziyaret eden kim? Mümtaz’ın hiç tanımadığı bir yüzüyle karşılaşan Yağmur, Mümtaz’ın verdiği yüzüğü takacak mı?

kaynak : kasaba 15. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: