samanyolu 11. bölüm

13 02 2010

samanyolu 11. bölüm izle, samanyolu 11. bölüm seyret, samanyolu 11. bölüm tek parça, samanyolu 11. bölüm full izle, samanyolu 11. bölüm dizi izle, samanyolu izle, samanyolu seyret

Namık ve Nejat’ın kavgası yüzünden çiftlikteki tatil planına gölge düşer. Namık, artık Nejat’ın Zülal hakkında ne hissettiğinden şüpheye düşmüştür. Nejat ise Zülal için Namık’la arasındaki bütün köprüleri atmaya hazırdır. Artık herkes için bütün şüpheler ve korkular yüksek sesle konuşulmaya başlamıştır.

Ömer’le buluşan Belkıs, duyduklarının gerçek olup olmadığını öğrenmek için Feride Hanım’lara rahatsız edici bir ziyarette bulunur.

Nejat’ın kendisini değil Zülal’i sevdiğini giderek daha çok hisseden Melek, kendini herkesi şok edecek bir sona sürükler. Feride Hanım’ın evinden ayrılmak isteyen Halil, Evsed’in beklenmeyen çıkışları ile karşılaşır. Evsed’e dair aklı karışır. Feride için bugün artık geçmişteki gibi değildir. Vicdanını sorgulamaya başlamıştır.

Nejat ve Zülal’e haksızlık ettiğini düşünerek kendini Zülal’le ilgili gerçekleri açıklamaya kendini hazırlar. Hiç ummadığı biri, hiç ummadığı bir biçimde onu durdurmak için elinden geleni yapacaktır. Melek ve Nejat’ın konuşmasına istemeden kulak misafiri olan Zülal, Nejat’ın kendisi hakkında hissettiklerini öğrenir. Bunun üstüne aileyi şok eden ani bir karar alır.

kaynak : samanyolu 11. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: