aşk bir hayal 20. bölüm

20 02 2010

aşk bir hayal 20. bölüm izle, aşk bir hayal 20. bölüm seyret, aşk bir hayal 20. bölüm tek parça, aşk bir hayal 20. bölüm full izle, aşk bir hayal 20. bölüm dizi izle, aşk bir hayal yeni bölüm, aşk bir hayal son bölüm

Annesinin hastanede yattığını öğrenen Miran dayanamaz ve annesini görmeye gider. Kaçarken güvenlik kameralarına takılır ve kimliği ortaya çıkar. Olay hemen televizyona intikal edince Asmin ve Altay da Miran’ın hayatta olduğunu öğrenir. Oğlunun bulunmasından umudunu kesen Asmin yeniden umutlanır.

Öte yandan Nevin, Altay ve Sümer’in kan örneklerini laboratuarda değiştirtmeyi başarır. Mahkemeden boşanma kararı bekleyen Altay Nevin’in bebeğinin babası olduğu kararıyla bir kez daha sarsılır. Nevin hiç vakit kaybetmeden Asmin’i arar ve mahkeme sonucunu söyler.

Onca olayın yükünü artık sırtında taşıyamayan Asmin, Altay’ı yargısız infaz eder. Peyman ve Asmin, Altay’ın evinden ayrılıp Mümtazlara geçerler. Peyman Ağa’nın niyeti kızını da alıp Mardin’e dönmek ve gelişmeleri oradan takip etmektir. Asmin babasına karşı gelmez ama o artık oğluna kavuşmak için kendi başına bir yol bulmaya karar verir. Hastaneye Miran’ın annesi Keje’yi görmeye gider.

Bu durumdan Miran’ın mutlaka haberi olacağını biliyordur. Öyle de olur. Miran, Asmin’in Keje’nin yanında olduğunu öğrenir.


kaynak : aşk bir hayal 20. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: