cümbür cemaat 1. bölüm

20 02 2010

cümbür cemaat 1. bölüm izle, cümbür cemaat 1. bölüm seyret, cümbür cemaat 1. bölüm tek parça, cümbür cemaat 1. bölüm full izle, cümbür cemaat 1. bölüm dizi izle, cümbür cemaat muro, cümbür cemaat yeni bölüm

İsmet Bey(Ahmet Gülhan) ailesiyle huzurlu bir güne uyandığını düşünürken oğlu Kenan (Mustafa Üstündağ) yüzünden eve gelen Haciz memurlarıyla karşılaşır. Bunun yanında büyük kızı Ayşegül(Gülden Avşaroğlu)de kocası Yavuz’un (Mahir İpek) kendisini aldattığı iddiasıyla pılısını pırtısını toplayıp baba evine dönmektedir. İsmet’in aradığı huzur kendisine uzak gözükmektedir.

Kenan’ın uzun yıllardır Amerika da yaşayan yakın arkadaşı Sarp( Alpay Atalan) Türkiye’ye kesin dönüş yapmıştır. Kenan’la buluşmak üzere gittiği Sultanhamamda tesadüfen Kenan’ın kız kardeşi Öykü ile tanışır. Birbirlerinin kim olduğundan habersiz ikili arasında, hemen bir kıvılcım oluşmuştur. Olaylar bu noktada karışır. Kenan ise Eniştesi ve ablasını barıştırabilmek için Eniştesi ile iş birliği halindedir. Ama Ayşegül’ü eve döndürebilmek adına yaptıkları plan her şeyi sadece daha da içinden çıkılmaz bir hale sürükleyecektir.

kaynak : cümbür cemaat 1. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s
%d bloggers like this: