samanyolu 13. bölüm

2 03 2010

samanyolu 13. bölüm izle, samanyolu 13. bölüm seyret, samanyolu 13. bölüm tek parça, samanyolu 13. bölüm full izle, samanyolu 13. bölüm dizi izle, samanyolu yeni bölüm, samanyolu son bölüm

Namık ve Zülal’in evlendiğini öğrenen Belkıs, adeta aklını kaçırır. Gözü dönmüş bir halde en akla gelmeyecek kişiye en son söylenecekleri söyler. Namık hakkındaki gerçekleri öğrenen Nejat, Namık’ı çok kötü köşeye sıkıştıracaktır.

Bütün bunlar sırasında balayında olan Namık ve Zülal, gecenin bir yarısı Namık’a gelen bir telefonla İstanbul’a dönmek zorunda kalırlar. Namık’ın yaptıklarının ortaya çıkması, holdingi de bir uçurumun eşiğine getirir. Zülal’in evden gitmesi ile birlikte Nejat’a karşı umudu büyüyen Melek, adım adım Nejat’a yaklaşmaya çalışır. Fakat olaylar hiç de umduğu gibi gelişmez.

Ömer için o son gün yaklaşmaktadır. Sevim ve Berdan’a son arzusunu yerine getirmek düşer. Ölüm döşeğinde Evsed’le yüzleşecek olan Ömer, tamamen plan dışı bir ziyaretle kendini asıl yüzleşmek istediği kişiyle karşı karşıya bulur.

kaynak : samanyolu 13 .bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: